Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zarabianie na grach przeglądarkowych

Napisany przez ,
Zarabianie na grach przeglądarkowych
#1
Jakie gry przeglądarkowe są najlepsze do zarabiania? Pamiętam te czasy, gdy sprzedawało się surowce na ikariam (ba, nawet mam jeszcze stare konto z kilkoma miliardami złota). Jaka gra jest teraz najbardziej popularna i na której najłatwiej zarobić?
Odpowiedz
Reklama :).
#2
To już raczej zależy od nas samych. Tyle ile poświecisz czasu tyle możesz zyskać.
Myślę, że sporo można wziąć za konto z plemion. Im nowszy świat, im więcej wiosek, tym więcej możesz zarobić.
Odpowiedz
#3
Dokładnie plemiona Wink mam znajomego z pracy który nadal w to gra ma tam kilka kont i mówię że te słabsze ma po 200 zł Wink wiec mysle ze wystarczy trochę czasu i pojęcia i kasa wpada
[Obrazek: 90167134972102629262.jpg]
Odpowiedz
#4
Znajomi mieli kiedyś patent tworzyć na świeżych serwerach Plemion gildie wspólnie, zdobywali bezstratnie potęgę a potem sprzedawali konta. Kiedyś udało mi się pchnąć konto z Lineage 2 a tak to raczej sam nie próbowałem. To samo liga, wystarczy wbić 30 zagrać dobrze pierwsze 10 rankedów (wygrać z 9) i masz konto z goldem które możesz spokojnie pchnąć za 50-60zł a to wymaga może 3-4 dni.
Odpowiedz
#5
Kumpel kiedyś zarabiał na premkach w plemionach, kupował duże pakiety i sprzedawał z zyskiem, (a i tak taniej niż oficjalny kurs) co ciekawe wszystko było cacy i plemiona jako takie nie widziały nic złego w tego typu działaniu.
Odpowiedz


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości