Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaki macie stosunek do marihuany?

Napisany przez ,
Jaki macie stosunek do marihuany?
#1
Chciał bym poznać Wasz stosunek do tej rośliny. Oraz to czy jesteście za jej legalizacją. Czy uważacie, że jest chociażby lepszym środkiem niż np. alkohol? Odpowiedź proszę uzasadnić.
Odpowiedz
Reklama :).
#2
Moim zdaniem jeśli ktoś uważa, że jest ona środkiem krzywdzącym to i tak każdy ma swój rozum, więc Ci którzy nie chcą jej palić niech po prostu tego nie robią, a Ci którzy chcą może kiedyś się doczekają.
Odpowiedz
#3
Jak na moje to czy ona będzie legalna czy nie to wszystko jedno.
Osoby które chcą to palić to i tak palą pomimo że to jest nielegalne, więc zbytnio nikomu to nie robi różnicy.
Poza tym jak będzie legalna to juz nie bedzie tak kusić.
Wiadomo-kusi zakazane.
Odpowiedz
#4
Właśnie popieram zdanie Edzia. I tak ludzie palą a to nielegalne tak więc bez różnicy im to naprawdę.
Kto chce to pali niewiadomo po co , a kto ma rozum to nie pali.
Odpowiedz
#5
Ja nie pale, uważam że to ryje banie i nic więcej. Ludzie po tym są strasznymi cwaniakami.
Ale na moje to niech sobie palą.
Odpowiedz
#6
Powiem tak. Wszystko jest dla ludzi. Przecież nie są to żadne dopalacze ani papierosy zawierające bardzo szkodliwe substancje. Nie powinno nam się zakazywać czegoś co rośnie, jest darem Ziemii. NIKT dosłownie nikt jeszcze nie umarł poprzez spożycie marihuany, co innego czyny jakie pod wpływem tego ludzie robili chociaż to nadal mały odsetek osób - nie mylić z różnymi narkotykami. Jest wiele dowodów na to, że marihuana może pomóc w dużej ilości chorób, zazwyczaj nieuleczalnych. Oczywiście po co naturalnie próbować leczyć ludzi, lepiej władować w nich tonę chemii i do piachu. Marihuana ogłupia? Rozwijający się organizm zapewne tak, dlatego takie rzeczy jak marihuana, papierosy, alkohol powinny być dozwolone od 21 roku życia. Niszczy mózg? Rodziny się rozpadają bądź ludzie staczają się na dno nie przez marihuanę a hazard,alkohol,ciężkie narkotyki ale nie przez marihuanę. Wiele wielkich osób paliło marihuanę. @Karol czy Steve Jobs był strasznym cwaniakiem? Jeżeli tak to dopiero po osiągnięciu wielkiego sukcesu i majątku, kiedy to już w jego życiu nie było miejsca na chwilę luzu.
Odpowiedz
#7
Osobiście sam nie palę ale wszystko mi jedno czy ktoś pali czy nie. Ludzie mają swój rozum wiedzą co złe a co dobre.
Odpowiedz
#8
Moim zdaniem przez to że w wieksxosci panstw jest to przestepstwo, sami sobie szkoda, bo wiadomo ze czlowiek to takie stworzenie, ktorej to co zakazane rozchwytuje, a to co juz legalne, staje sie juz takie fo niczego, nie jest takie "fajne". A na koniec sam nie pale, ale jestem za legalem !
Odpowiedz
#9
Ja sam nie palę ale jestem za legalizacja marihuany. Każdy powinien mieć własny rozum i sam decydować czy chce to palić czy nie.
Odpowiedz


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości