Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Graj z nami

Napisany przez ,
Graj z nami
#1
Witam z tej strony Balthus

Chciałbym zaprosić wszystkich graczy World of Warcraft poszukujących gry na starym i świetnym dodatku jakim jest WotLK lub poszukujących nowych wyzwań dla tych którzy nie mieli z nim do czynienia do wspólnej gry na serwerze Sunwell działającym na patchu 3.5.5a. Utworzyliśmy na nim gildię <Supreme> po stronie Hordy w celu szeroko pojętego socialu, wzajemnej pomocy, zdobywania osiągnięć a późniejszym czasie (po skompletowaniu składu) także raidowania dostępnego contentu. Jesteśmy nastawieni zarówno na pve jak i na pvp. Udajemy się całą grupą zarówno na trudne questy czy heroiczne dungeony ale także na WG, BG czy areny. Serwer to blizzlike czyli oddający wiernie sytuację z globala tamtego czasu, wszystkie raty wynoszą x1 a kolejne instancje raidowe wychodzą w stałych i dość dużych odstępach czasu. Obecnie mamy content Ulduar czyli świetni bossowie, wyzwania i lore do poznania a także sprzęt do zdobycia. Działając pod banderą trade-game.eu możemy zaoferować serwer TeamSpeak3 a w późniejszym czasie także rozmaite konkursy z nagrodami. 

Kontaktować z nami można się na forum lub in game pod nickami: Balthus, Garrosh, Mcbabcia.

Poniżej zamieszczam screeny ze zdobycia przez nas epickiego Ilidari Tabarda którego zapewniamy każdemu członkowi gildii gdyż używamy go jako Guild Tabarda oraz z zebranego przez nas wydarzenia "For The Horde" polegającego na zdobyciu achivementa za pokonanie wszystkich liderów frakcji Alliance.

   
   
Odpowiedz
Reklama :).
#2
Polecam serdecznie i również zachęcam do gry! Świetna zabawa, perfekcyjne zabicie "nudy" w letnie wakacyjne dni. ;]

Pozdrawiam, Garrosh.
Odpowiedz
#3
Witam ponownie 
Dzisiejszym łupem naszych bohaterów padł pierwszy boss Ulduaru - Leviatan którego pokonaliśmy zarówno w wersji 10-osobowej jak i 25-man w 4 osoby! Jako 4 członkowie gildii pokonaliśmy czołg mający przeszło 70 milionów hp i zdobyliśmy m.in. epicki mace "Ironsoul". Poniżej zamieszczam screen który złapaliśmy w momencie tryumfu. Standardowo zapraszam chętnych do dołączenia w nasze szeregi, ponadto chcę przekazać informację, że wraz z członkami pracujemy nad serią poradników do klas, profesji czy reputacji by pomóc zarówno nowym jak i nie nowym graczom w zdobyciu kolejnych osiągnięć. Piąteczka i elko Wink  


   
Odpowiedz
#4
Kolejne ID i kolejne pewne Leviatany. Od 2 ID czyścimy z dobraną ekipą ( zwykle słabą dodajmy) większość Naxxramas oraz regularnie uderzamy na VoA. Chcemy zebrać możliwe ogarniętą ekipę 10 osobową do regularnego czyszczenia całego Naxx, EoE, Sathariona 10 i rozpoczęcia zabijania większej ilości bossów w Ulduarze. Nasz GS zbliża się do 4k a Trial of Champion 5 man wchodzi za kilka dni więc z łatwością nasz GS bardzo urośnie. Zachęcam każdego kto szuka dobrej atmosfery i jeszcze lepszej zabawy do dołączenia do nas. Kontaktować się można z nami in-game lub na forum.

/w Balthus, Garrosh, Norimegy, Mcbabcia

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Witam 

Na tym ID członkom gildii udało się zdobyć m.in. trinkety z dopiero co otwartego ToCa oraz wyczyścić wraz z pugiem całe Naxxramas 25 zdobywając kolejne achievmenty i gear. Zdobyliśmy między innymi trinkety Banner of Victory i The Black Heart oraz kolejnego Ironsoula a także. Ciągle staramy się uformować grupę 10-man by uniezależnić się od pugów, potrzeba szczególnie rdpsów i healerów. Kontakt jak zwykle na forum lub in game : /w Balthus, Garrosh, Norimegy, Mcbabcia
Odpowiedz
#6
Mieliśmy małą przerwę, Wracamy ponownie do życia.
[Obrazek: 9b9oa9.png]
[Obrazek: 6g9oZ1.png]
Odpowiedz
#7
Tak jak mówił kolega, po przerwie wymuszonej naprawą PC oraz wymianą operatora internetu wjeżdżamy na pełnej by ubrać nasze postacie na contencie T9, przygotować się ma wchodzący za około 20 dni raid Onyxia's Lair oraz nadciągające wielkimi krokami w okolicach świąt otwarcie domeny Arthasa Ice Crown Citadel.
Odpowiedz


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości