Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Graj z nami

Napisany przez ,
Graj z nami
#1
Witam z tej strony Balthus

Chciałbym zaprosić wszystkich graczy World of Warcraft poszukujących gry na starym i świetnym dodatku jakim jest WotLK lub poszukujących nowych wyzwań dla tych którzy nie mieli z nim do czynienia do wspólnej gry na serwerze Sunwell działającym na patchu 3.5.5a. Utworzyliśmy na nim gildię <Supreme> po stronie Hordy w celu szeroko pojętego socialu, wzajemnej pomocy, zdobywania osiągnięć a późniejszym czasie (po skompletowaniu składu) także raidowania dostępnego contentu. Jesteśmy nastawieni zarówno na pve jak i na pvp. Udajemy się całą grupą zarówno na trudne questy czy heroiczne dungeony ale także na WG, BG czy areny. Serwer to blizzlike czyli oddający wiernie sytuację z globala tamtego czasu, wszystkie raty wynoszą x1 a kolejne instancje raidowe wychodzą w stałych i dość dużych odstępach czasu. Obecnie mamy content Ulduar czyli świetni bossowie, wyzwania i lore do poznania a także sprzęt do zdobycia. Działając pod banderą trade-game.eu możemy zaoferować serwer TeamSpeak3 a w późniejszym czasie także rozmaite konkursy z nagrodami. 

Kontaktować z nami można się na forum lub in game pod nickami: Balthus, Garrosh, Mcbabcia.

Poniżej zamieszczam screeny ze zdobycia przez nas epickiego Ilidari Tabarda którego zapewniamy każdemu członkowi gildii gdyż używamy go jako Guild Tabarda oraz z zebranego przez nas wydarzenia "For The Horde" polegającego na zdobyciu achivementa za pokonanie wszystkich liderów frakcji Alliance.

   
   
Odpowiedz
Reklama :).
#2
Polecam serdecznie i również zachęcam do gry! Świetna zabawa, perfekcyjne zabicie "nudy" w letnie wakacyjne dni. ;]

Pozdrawiam, Garrosh.
Odpowiedz
#3
Witam ponownie 
Dzisiejszym łupem naszych bohaterów padł pierwszy boss Ulduaru - Leviatan którego pokonaliśmy zarówno w wersji 10-osobowej jak i 25-man w 4 osoby! Jako 4 członkowie gildii pokonaliśmy czołg mający przeszło 70 milionów hp i zdobyliśmy m.in. epicki mace "Ironsoul". Poniżej zamieszczam screen który złapaliśmy w momencie tryumfu. Standardowo zapraszam chętnych do dołączenia w nasze szeregi, ponadto chcę przekazać informację, że wraz z członkami pracujemy nad serią poradników do klas, profesji czy reputacji by pomóc zarówno nowym jak i nie nowym graczom w zdobyciu kolejnych osiągnięć. Piąteczka i elko Wink  


   
Odpowiedz
#4
Kolejne ID i kolejne pewne Leviatany. Od 2 ID czyścimy z dobraną ekipą ( zwykle słabą dodajmy) większość Naxxramas oraz regularnie uderzamy na VoA. Chcemy zebrać możliwe ogarniętą ekipę 10 osobową do regularnego czyszczenia całego Naxx, EoE, Sathariona 10 i rozpoczęcia zabijania większej ilości bossów w Ulduarze. Nasz GS zbliża się do 4k a Trial of Champion 5 man wchodzi za kilka dni więc z łatwością nasz GS bardzo urośnie. Zachęcam każdego kto szuka dobrej atmosfery i jeszcze lepszej zabawy do dołączenia do nas. Kontaktować się można z nami in-game lub na forum.

/w Balthus, Garrosh, Norimegy, Mcbabcia

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Witam 

Na tym ID członkom gildii udało się zdobyć m.in. trinkety z dopiero co otwartego ToCa oraz wyczyścić wraz z pugiem całe Naxxramas 25 zdobywając kolejne achievmenty i gear. Zdobyliśmy między innymi trinkety Banner of Victory i The Black Heart oraz kolejnego Ironsoula a także. Ciągle staramy się uformować grupę 10-man by uniezależnić się od pugów, potrzeba szczególnie rdpsów i healerów. Kontakt jak zwykle na forum lub in game : /w Balthus, Garrosh, Norimegy, Mcbabcia
Odpowiedz
#6
Mieliśmy małą przerwę, Wracamy ponownie do życia.
[Obrazek: 9b9oa9.png]
[Obrazek: 6g9oZ1.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości