Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

7 sztuczek z ciałem, które ułatwią ci życie

Napisany przez ,
7 sztuczek z ciałem, które ułatwią ci życie
#1
1. Jak pozbyć się z głowy męczącego kawałka?

[Obrazek: 4cd2287fed51d3f1e25ebc178ac46e36.jpg]

Cytat:Czy zdarza sie tak, że w Waszej głowie jak natrętne brzęczenie komara rozbrzmiewa kawałek Lady Gagi, chociaż jej muzyki nie puścilibyście nawet na pogrzebie największego wroga? Jeśli tak, wystarczy prosty trik: zacznijcie rozwiązywać w głowie działania matematyczne albo zabierzcie się za zagadkę logiczną. Powinno pomóc.

2. Jak poradzić sobie z pełnym pęcherzem?

[Obrazek: c6dc8c7e43c9b282865e28b2cabecca8.jpg]

Cytat:Czujecie, że jeszcze chwila czekania w kolejce do toalety, a Wasz pęcherz pęknie z hukiem godnym bomby? Pomyślcie o seksie lub podrapcie się po tylnej części łydki, to zajmie mózg do czasu, kiedy będziecie mogli sobie ulżyć.

3. Sposób na ból zęba

[Obrazek: 59c0e799f2ea8da3391446107d6f336b.jpg]

Cytat:Najlepszą znaną ludzkości metodą na ból zęba pozostaje dentysta, a w ostateczności leki przeciwbólowe, ale czasami składa się tak, że nie mamy pod ręką ani jednego, ani drugiego. Jeśli jednak złapie Was znienacka ból, a wszystko co macie pod ręką to lód, trzeba nim potrzeć wierzch swojej dłoni oraz miejsce, gdzie kciuk graniczy z palcem wskazującym. Wspomniane miejsca zawierają drogi nerwowe, których oziębienie zablokuje impulsy płynące do mózgu z rąk oraz twarzy, co łagodzi ból.

4. Co zrobić, kiedy czujemy niepokój?

[Obrazek: c61ad4f0caafb24fe48110ee517eecd2.jpg]

Cytat:Czujecie, że serce zaczyna Wam walić i za nic nie chce się uspokoić? Wystarczy dmuchnąć na swój kciuk. Ten palec zawiera nerwy, odpowiedzialne za kontrolę pracy serca. Dmuchając wysyłamy sercu wiadomość, że powinno zwolnić.

5. Jak przybić piątkę i nigdy nie spudłować?

[Obrazek: 4d05e920f2c40551a538fe88adbabd74.jpg]

Cytat:Być może istnieją geniusze o idealnej koordynacji ręka-oko, którzy nigdy w życiu nie spudłowali przybijając komuś piątkę, ale jest ich najwyżej paru na całym świecie. A co do całej reszty, jeśli zdarza się Wam nie trafiać przy podobnej okazji, koncentrujcie się na łokciu osoby, której przybijacie piątkę. W ten sposób zawsze traficie.

6. Jak zwalczyć zamroczenie po drzemce?

[Obrazek: 69870ed788c6cd97d4edbaea90d2b417.jpg]
Cytat:Chce nam się spać, ucinamy sobie krótką drzemkę, potem budzimy się i... głowę mamy jeszcze cięższą niż przed snem. Żeby tego uniknąć, trzeba wypić kubek kawy zaraz przed drzemką. Kofeina zacznie działać, kiedy tylko się obudzimy.

7. Jak pozbyć się bólu głowy po zjedzeniu lodów?

[Obrazek: 09d0589854a8ff2b8d28c4e6c262b995.jpg]

Cytat:Czasami zdarza się tak, że niczego nie chcemy zjeść bardziej niż lodów, a one fundują nam w zamian ostry ból głowy. Co wtedy? Należy przycisnąć język lub kciuk do podniebienia. To powinno je rozgrzać, a ból przestanie tak bardzo dokuczać.
Odpowiedz
Reklama :).
#2
O tym pierwszym sposobie nie słyszałem, na pewno się przyda. Dzięki wielkie.
I czekam na kolejne sztuczki o ile planujesz jeszcze pisać poradniki w tym stylu.
Odpowiedz
#3
Kolejna sztuczka Big Grin Żeby kichnąć popatrz na bardzo jasne światło (niestety w wiosnę/zimę się nie sprawdzi ze względu na szarówę jaką mamy za oknem Sad )
Odpowiedz
#4
Sposób numer 1 u mnie nie działa Big Grin Drugim sposobem można zaryzykować pęknięcie pęcherza Big Grin A sposób numer 3 działa też na ból głowy.
Odpowiedz
#5
Świetne sposoby o paru nie słyszałem Tongue
Np o sposobie numer 3 Smile
Ale warto spróbować Smile
Odpowiedz
#6
No sposoby warte uwagi , warto spróbować je w danej sytuacji.
Odpowiedz
#7
Moja trenerka z liceum znala te wszystkie miejsca czesci ciala ktore odpowiadaja za dane nerwy, i nie dalo sie nigdy odpuscic treningu, bo te jej zabiegi naprawde pomagaly kiedy cos bolalo ;o
Odpowiedz
#8
To z lodami już wiedziałem ale pierwsza sztuczka na pewno mi się przyda Big Grin Jak można nie trafić piątki?
Odpowiedz


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości